Syn Johna Lennona mówi, że Bitcoin Empowers People, daje mu optymizm w Oceanie Zniszczenia.

Sean Ono Lennon, syn Beatlesów John Lennon, mówi, że Bitcoin daje mu optymizm wśród „oceanu zniszczenia“ w tym roku. Wierzy, że krypto waluta wzmacnia jednostki w taki sposób, w jaki nigdy wcześniej nie były upoważnione.

Bitcoin daje Sean’owi Lennon’owi optymizm
Sean Ono Lennon to syn głównego wokalisty Beatlesów, Johna Lennona, i japońskiej piosenkarki Yoko Ono. Sean rozmawiał o bitcoin z Maxem Keiserem i Stacy Herbert w podkaście Orange Pill opublikowanym w niedzielę.

Po omówieniu kilku aspektów Bitcoin i wielu wydarzeń, które miały miejsce w tym roku, Lennon stwierdził, że „to taki ciekawy czas i tak wiele rzeczy zostało przewróconych do góry nogami“. Brytyjsko-amerykański muzyk i autor piosenek powiedział: „Szczera rozmowa z wami o Bitcoin’ie to jedna z jedynych rzeczy, które w tym roku dały mi więcej optymizmu i szczęścia w związku z moją wiarą w najbliższą przyszłość i z ludzkością w ogóle.“ Lennon kontynuował:

Czuję, że Bitcoin to coś, co daje ludziom większe możliwości. Uprawnia ludzi w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie byli do tego uprawnieni.

Lennon zaczął porównywać Bitcoin do złota, przedstawiając kilka powodów, dla których krypto waluta jest lepsza od złota. Ostatnio wielu innych inwestorów doszło do tego samego wniosku, w tym znani zarządzający funduszami hedgingowymi Paul Tudor Jones, Bill Miller i Stan Druckenmiller.

„Nawet jeśli mają złoto, musieliby je nosić w worku i ktoś mógłby je im po prostu ukraść“. Ale coś, co wykracza poza świat fizyczny, oznacza, że masz totalną agencję, masz całkowitą samowystarczalność i … tak długo, jak pamiętasz swoją kluczową frazę, to jesteś dobry, aby iść“, Lennon opisał Keiserowi i Herbertowi. Doszedł do wniosku:

W oceanie zniszczenia, który był w tym roku, znajduję Bitcoin, który daje mi pewien rodzaj optymizmu.

Zgadzasz się z Seanem Lennonem co do Bitcoin’a? Daj nam znać w dziale komentarzy.